Reclame
ULTIMELE STIRI!

Acești oameni au fost în Iad – Ceea ce au văzut acolo i-a schimbat pentru toatdeuna

https://www.youtube.com/watch?v=4q-9nGlKtPA Acești oameni au fost în Iad, oameni ce au murit ne-mântuiți au mers în Iad, când s-au întors au hotărât să se pocăiască, căci au văzut realitatea vieții de după-moarte. Traducere: Contul de YouTube:” Creștinul de azi” Adaptare făcută de Misiunea Creștină ” Stăruință În Rugăciune”


https://www.facebook.com/staruintainr…

Dacă dorești să slujești lucrării lui Dumnezeu ca voluntar în cadrul misiunii, înregistrând audio mărturii creștine scrise, și/ sau traducând din alte limbi videoclipuri creștine pline de însemnătate, vă rugăm să ne contactați. Puteți face cel puțin un lucru pentru Domnul, dacă aveți un telefon cu internet, sau un laptop
– Puteți face înregistrări audio, citind anumite mărturii scrise, mărturii ce vor fi apoi transformate de echipa noastră în format video și postate pe youtube, ajungând la mii de utilizatori, totul în Română, fără să fie nevoie să cunoașteți o limbă străină
– Dacă cunoașteți o limbă străină, puteți traduce în română predici, și/sau mesaje/mărturii, sau, din română în altă limbă. Echipa noastră vă va călăuzii pas în tot procesul. Nu trebuie să fiți un as al sistemelor softwhere, trebuie doar să aveți iubire pentru Dumnezeu, dorință de a face lucrarea Lui, și timp liber. Ne puteți scrie pe linck-ul de facebook de mai sus, sau puteți lăsa un comentariu. Dumnezeu să vă binecuvinteze!

iad, lumea de dincolo, in partea cealalta, pe malul celalalt, lumea cealalta, viata dupa moarte, iad, rai, ingeri, demoni, fundul iadului, torturile iadului, flacari vesnice, eternitatea iadului, iad etern, chin vesnic, iad si rai, iad sau rai

Reclame

Articole recente: LibrariaCT.ro

Despre ADMIN (2998 de articole)
Nu va ingrijoarti,dar,de ziua de maine; caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi. Ajunge zilei necazul ei

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

w

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat asta: